• POZOR – ZMĚNA U OSOBNÍCH ODBĚRŮ
  Vážení zákazníci, vzhledem k současné epidemiologické situaci se naše firma rozhodla omezit osobní odběry zboží. S ohledem…
  Napsáno pondělí, 16 březen 2020 11:43
 • NOVINKA - IR 63 zapůjčení
  Vážení obchodní partneři, Přidali jsme k našemu zápůjčnímu skladu po 2 svářečkách IR 110 a IR…
  Napsáno pondělí, 09 březen 2020 13:32
 • Nabídkovník a ceník trubek 2020
  Vážení obchodní partneři, od 1.3. 2020 je k dispozici nový nabídkovník a ceník trubek s…
  Napsáno pondělí, 02 březen 2020 10:05

Titan - Plastimex

Plastové potrubí, tvarovky, armatury, měření a regulace +GF+

Firma TITAN-PLASTIMEX, s.r.o. (držitel ISO9001 politiky jakosti) se sídlem v Jablonci nad Nisou byla založena v roce 1992 jako obchodní společnost zastupující na českém trhu švýcarskou firmu GEORG FISCHER +GF+ Rohrleitungssysteme AG sídlící ve švýcarském Schaffhausenu (ISO 9001, 14001, OHSAS 18001).

+ Předmětem obchodní činnosti je zajištění dodávek plastových potrubních systémů pro průmyslové instalace. Krom průmyslových rozvodů TITAN-PLASTIMEX uvedl na trh také sanitárních systémy +GF+ pro domovní instalace, stroje a nástroje +GF+ pro svařování a spojování plastů.

+ Široká nabídka produktů je doplněna bezplatnou poradenskou službou v oblasti volby materiálu a aplikace plastových potrubních systémů pro konkrétní provozní podmínky.

+ Vedle poradenství pravidelně TITAN-PLASTIMEX pořádá školení odborných pracovníků v této oblasti formou specializovaných seminářů přímo u firmy GEORG FISCHER +GF+

+ Dodávky zboží jsou realizovány prostřednictvím přímých objednávek s dodacími lhůtami 7 - 14 dnů, nebo nákupem v prodejním skladu TITAN-PLASTIMEX v Jablonci nad Nisou.


Rozvojem obchodní činnosti se postupně v průběhu několika let oddělovaly a vznikaly nové, dceřinné firmy se svým vlastním specifickým zaměřením oblasti produktů:
+ TITAN-METALPLAST, s.r.o. pro oblast plastových potrubních rozvodů plynu a venkovních rozvodů pitné vody.

+ TITAN-MULTIPLAST, s.r.o. pro oblast plastových desek, polotovarů a profilů a dutinkových polykarbonátových desek.